درباره الوموزیک

با الوموزیک در شیوه آموختن هم متفاوت باشیم.

الوموزیک بستری آنلاین برای آموزش موسیقی و به نوعی آموزشگاهی است که خود میهمان خانه علاقمندان به فراگیری موسیقی در هر شرایط سنی و بدون محدویت مکان و زمان می باشد. یادگیری موسیقی از طریق مراجعه به آموزشگاه شاید برای افرادی که محدویت زمان و شرایط شغلی مناسبی ندارند در روحیه هنرجو آثاری اعم از عدم پیگیری و کم شدن علاقه به یادگیری را ایجاد کند،اما در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی و استفاده اکثریت مردم از اینترنت سعی گردیده خدمات آموزشی ما تحت عنوان آموزشگاه سیار قرار گیرد و هنرجو با اطمینان خاطر در هر مکانی به راحتی فضای آموزش غیر حضوری (آنلاین) را تجربه کرده و از لذت یادگیری بهرمند گردد.ارائه محصولات آموزشی در قالب پکیج های آموزشی بخش دیگری از فعالیت ما می باشد.تیم الوموزیک به صورت آنلاین در هر نقطه از جهان در کنار علاقمند به یادگیری نوازندگی موسیقی می باشد.

تیم الوموزیک با بهره مندی از اساتید برتر که همگی از دانش آموختگان برتر موسیقی و مدرسین مجرب می باشند، امکان آموزش تمامی سازهای ایرانی و غیرایرانی را برای هنرجویان دنیا فراهم ساخته است.

درآکادمی الوموزیک،هنرجویان با اساتید خود جلسات آنلاین دوطرفه دارند و کلاسی کاملا مشابه با کلاس موسیقی حضوری را تجربه می کنند.در این روش تمام شرایط کلاس های حضوری فراهم می گردد و حتی پیشرفت هنرجو آنلاین بیشتر از هنرجو حضوری خواهد بود.

با یک جستجوی ساده در گوگل،به این نتیجه خواهید رسید که آموزش موسیقی آنلاین در اکثر کشورهای دنیا و برای بسیاری از سازهای دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. آکادمی الوموزیک،کلاس موسیقی با مشخصه های زیر را برای هنرجویان سراسر دنیا فراهم می کند.

بر خلاف سیستم هایی ارتباطی دیگر مانند اسکایپ یا ایمو، ذاتا برای آموزش موسیقی طراحی و پیاده سازی شده و تمام امکانات کلاسهای حضوری را مهیا ساخته است.

برای استفاده از سامانه نیاز به نصب هیچ نرم افزار اضافی نیست و بر روی لپ تاپ، تبلت و گوشی در دسترس است.

سامانه الوموزیک دارای پنل مدیریت کلاسها، برقراری جلسات ویدئویی و همچنین گزارشات متنوع و مورد نیاز استاد و هنرجو می باشد.

الوموزیک برخلاف سایر سیستم های ارتباطی موجود، دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشد و هر گونه مشکل به سرعت برطرف می گردد.

تیم تحقیق و توسعه همواره در حال افزودن قابلیت های مورد نیاز هنرجویان موسیقی می باشند.

12 اساتید مجرب
1200 هنرجویان عضو سایت
700 ساعت ویدئو
7 دوره اموزشی